Onafhankelijk vergelijken
Vergelijk ERE-aanbieders
Bekijk wat je netto ontvangt en vergelijk contractduur, uitbetaling en voorwaarden.
41 aanbieders
Beste keuze: eerst de vertrouwensscore, dan de netto opbrengst.
* Indicatie bij 4.000 kWh per jaar, op basis van openbare tarieven en de actuele ERE-prijs.
| Aanbieder | Netto per jaar* | Commissie | Uitbetaling | Contract | Vertrouwen | Verborgen kosten | Actie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stekker TOP 3REV-faciliteit | € 320 tot 390 | 15% | Jaarlijks | 12 maanden | 9,1 | Nee | |
Groen-laden.nl TOP 3 | € 320 tot 390 | 15% (min. € 34,99, max. € 79,99 per jaar) | Jaarlijks | 12 maanden | 8,5 | Nee | |
Laadnet TOP 3via Joulo | € 300 tot 360 | 20% | Per kwartaal (vanaf 2027) | 12 maanden | 9,9 | Nee | |
Voltico REV-faciliteit | € 300 tot 360 | 20% | Per kwartaal | 12 maanden | 9,1 | Nee | |
Joulo REV-faciliteit | € 300 tot 360 | 20% | Per kwartaal | 12 maanden | 9,0 | Nee | |
Tibber Ander aanbod van Joulo, alleen voor Tibber-klantenvia Joulo 10%-tarief alleen met een Tibber-energiecontract; laadpunt met ingebouwde MID-meter. | € 330 tot 410 | 10% | Per kwartaal | 12 maanden | 8,9 | Nee | |
Frank Energie Ander aanbod van Joulo, alleen voor Frank Energie-klantenvia Joulo 10%-tarief alleen zolang je klant bent bij Frank Energie. | € 330 tot 410 | 10% | Per kwartaal | 12 maanden | 8,9 | Nee | |
Laadloon REV-faciliteit | € 300 tot 360 | 20% | Jaarlijks | 12 maanden | 9,0 | Nee | |
| € 300 tot 360 | 20% | Per jaar of kwartaal | Onbekend | 8,6 | Nee | ||
| € 300 tot 360 | 20% | Jaarlijks | 24 maanden | 8,5 | Nee | ||
Lekkerladen REV-faciliteit | € 290 tot 350 | 14% tot 25%, afhankelijk van verbruik | Per kwartaal of jaarlijks | 12 maanden | 9,0 | Nee | |
50five REV-faciliteit | € 290 tot 350 | 23% Extra kosten bij 50five, naast 23%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 8,0 | Ja | |
LaadVerdien via Van Leeuwen Oplaad | € 270 tot 330 | 27% | Per kwartaal | 12 maanden | 8,5 | Nee | |
| € 270 tot 330 | 27,5% | Per kwartaal of jaarlijks | 12 maanden | 8,0 | Nee | ||
EV-Optimizer ERE-collectief via Zeres | € 320 tot 390 | 13% Extra kosten bij EV-Optimizer ERE-collectief, naast 13%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | 12 maanden | 6,9 | Ja | |
Laadbeloning REV-faciliteit | € 320 tot 390 | 15% Extra kosten bij Laadbeloning, naast 15%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 7,1 | Nee | |
| € 320 tot 390 | 15% Extra kosten bij Energieluitjes.nl, naast 15%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 6,7 | Nee | ||
GridCredits via Joulo | € 300 tot 370 | 19% Extra kosten bij GridCredits, naast 19%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Per kwartaal | 12 maanden | 7,4 | Nee | |
Zeres REV-faciliteit | € 300 tot 370 | 19% Extra kosten bij Zeres, naast 19%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
Volgens Zeres: ongeveer 1,0 tot 1,5% transactiekosten van de verkoopwaarde. bron Bekijk in de vertrouwensscore | Per kwartaal | 12 maanden | 7,0 | Ja | |
Inboekdienst.nl via Zeres | € 300 tot 370 | 19% Extra kosten bij Inboekdienst.nl, naast 19%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Per kwartaal | 12 maanden | 6,9 | Ja | |
Earnergy via Zeres | € 300 tot 360 | 20% | Per kwartaal | 12 maanden | 7,9 | Nee | |
| € 300 tot 360 | 20% Extra kosten bij LaadBalans, naast 20%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 6,6 | Nee | ||
| € 280 tot 340 | 25% Extra kosten bij Vattenfall, naast 25%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 7,0 | Ja | ||
| € 280 tot 340 | 25% | Jaarlijks | Onbekend | 6,9 | Nee | ||
| € 320 tot 390 | 15% Extra kosten bij Laadkompas, naast 15%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 5,7 | Ja | ||
| € 320 tot 390 | 15% Extra kosten bij PowerFlow, naast 15%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Per kwartaal | 12 maanden | 5,5 | Ja | ||
| € 300 tot 360 | 20% Extra kosten bij Xolvere, naast 20%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Per kwartaal | 12 maanden | 5,1 | Ja | ||
DIC Laadsystemen via Targray | € 290 tot 350 | 23% | Niet vermeld | 12 maanden | 5,3 | Onbekend | |
| € 280 tot 340 | 25% Extra kosten bij Den Hartog Charging, naast 25%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | 12 maanden | 6,2 | Ja | ||
Fluctis via Targray | € 280 tot 340 | 25% | Jaarlijks | 12 maanden | 6,2 | Onbekend | |
PowerD REV-faciliteit | € 280 tot 340 | 25% Extra kosten bij PowerD, naast 25%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | 12 maanden | 6,1 | Ja | |
Alva Charging via ERE-registratie | € 280 tot 340 | 25% Extra kosten bij Alva Charging, naast 25%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks | 12 maanden | 6,0 | Ja | |
Hey! Charging via Targray | € 280 tot 340 | 25% | Niet vermeld | 12 maanden | 5,7 | Onbekend | |
Chargit REV-faciliteitBeperkte openbare vergelijkingsdata | € 300 tot 370 | 18% Extra kosten bij Chargit, naast 18%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | Onbekend | 4,7 | Ja | |
Tap Green Credits via Inboekers.nl | € 280 tot 340 | 24% | Jaarlijks | 12 maanden | 4,3 | Onbekend | |
ERE DC Beperkte openbare vergelijkingsdatavia Duurzame Cijfers | € 280 tot 340 | 25% | Per halfjaar (vanaf 2027) | 12 maanden | 3,4 | Onbekend | |
Renewable Energy Solutions Beperkte openbare vergelijkingsdata | € 280 tot 340 | 25% | Jaarlijks | Onbekend | 3,4 | Onbekend | |
CAPAXX Energy Beperkte openbare vergelijkingsdata | Onbekend | Onbekend | Periodiek (niet vermeld) | Onbekend | 1,4 | Onbekend | |
LaadCash Aanmelden open · inboeken vanaf 200 deelnemers | € 340 tot 410 | 9,5% Extra kosten bij LaadCash, naast 9,5%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Jaarlijks, na verkoop | 12 maanden | 7,5 | Nee | |
EreDirect Aanmelden open · inboeken vanaf 200 deelnemers | € 330 tot 410 | 10% Extra kosten bij EreDirect, naast 10%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | 12 maanden | 5,1 | Ja | |
Mobilitics VooraanmeldingREV-faciliteit | € 280 tot 340 | 25% Extra kosten bij Mobilitics, naast 25%: + kostenDeze kosten staan niet in het hoofdtarief.
| Na verkoop | 36 maanden | 6,1 | Ja | |
Eneco eMobility VooraanmeldingBeperkte openbare vergelijkingsdata | Onbekend | Onbekend | Verwacht april/mei 2027 | Onbekend | 2,9 | Onbekend | |
Essent WachtlijstBeperkte openbare vergelijkingsdata | Onbekend | Onbekend | Nog niet bekend | Onbekend | 2,4 | Onbekend |
Waarom staat deze aanbieder bovenaan? We groeperen eerst op vertrouwensscore (sterk, goed, redelijk, beperkt) en sorteren daarbinnen op geschatte netto opbrengst. Het TOP 3-label krijgen alleen aanbieders met een vertrouwensscore van 7 of hoger. Je kunt ook puur op opbrengst of op vertrouwen sorteren.
De ERE-regeling is nieuw (2026). Uitbetaalmomenten zijn gepland of aangekondigd, niet aantoonbaar afgerond; sommige eerste uitbetalingen staan gepland voor 2027. Een faciliteit op het overzicht rekeninghouders is geen goedkeuring of accreditatie.
Vind de ERE-aanbieder die bij je past
Beantwoord een paar vragen over je situatie en voorkeuren. Wij rangschikken de aanbieders op basis van jouw antwoorden.
Populaire vergelijkingen
Directe kop-aan-kop-vergelijkingen van veelgezochte aanbieders, met geschatte netto-opbrengst en voorwaarden.
Waar letten we op?
We vergelijken de geschatte netto opbrengst, commissie, uitbetalingsfrequentie, contractduur en voorwaarden van alle relevante ERE-aanbieders. Zo maak je eenvoudig een weloverwogen keuze.
Wat kost ERE-registratie?Laatste controle
De gegevens op deze pagina zijn verzameld uit openbare bronnen en gecontroleerd op 4 november 2026.
Zo vergelijken wijLet op: een faciliteit op het overzicht rekeninghouders is geen accreditatie of kwaliteitskeurmerk. Controleer altijd de actuele voorwaarden bij de aanbieder.
EREVergelijken.eu is onafhankelijk: geen enkele aanbieder betaalt voor plaatsing. De rangschikking volgt een openbare methodologie en omvat alle relevante aanbieders.
Wat vergelijken jullie precies tussen ERE-aanbieders?
We vergelijken de geschatte netto opbrengst, de commissie, de uitbetalingsfrequentie, de contractduur en de voorwaarden van elke relevante ERE-aanbieder. De gegevens komen uit openbare bronnen en dragen een vermelde controledatum.
Betalen aanbieders om hoger in de vergelijking te staan?
Nee. Aanbieders betalen niet voor plaatsing en de volgorde is niet te koop. De rangschikking volgt vaste, uitlegbare regels op basis van openbare gegevens.
Hoe berekenen jullie de netto opbrengst in de vergelijking?
We rekenen met een vast referentievolume van 4.000 kWh per jaar, de gehanteerde marktprijs en de commissie van de aanbieder. Het resultaat is een indicatieve bandbreedte, geen gegarandeerd bedrag.
Wat betekent “Onbekend” bij een aanbieder?
Dat de aanbieder die waarde, bijvoorbeeld de commissie, niet openbaar vermeldt. We vullen zulke velden niet zelf in, maar tonen ze als onbekend zodat je ziet waar informatie ontbreekt.
Zijn alle vergeleken aanbieders bij de NEa geregistreerd?
Nee. We nemen een aanbieder op als het aanbod openbaar is en je je kunt aanmelden. Of de rechtspersoon die inboekt op het overzicht rekeninghouders van 21 oktober 2026 de faciliteit inboekdienstverlener heeft, telt mee in de vertrouwensscore. Een vermelding is geen goedkeuring van de NEa.
Is EREVergelijken.eu onafhankelijk?
We zijn onafhankelijk: aanbieders betalen niet voor plaatsing en dezelfde vergelijkingsregels gelden voor elke aanbieder.
Hoe vaak worden de gegevens bijgewerkt?
Elke aanbieder toont de datum waarop de openbare bronnen voor het laatst zijn gecontroleerd. Klopt er iets niet meer, meld het dan, dan passen we het aan.